Ceza Takipte: Trafik Sorgulama

Yaşam uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.37 MB
  • Version 3.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Sercan Çidem
Trafik cezalarınızı kolayca takip edebileceğiniz bu uygulamayla aracınızla ilgili tüm bilgilere tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Ceza Takipte: Trafik Sorgulama uygulamasını cihazınıza yükleyerek, trafik ceza ve ödeme bilgilerinize kolayca sahip olabilirsiniz. Ceza bilgilerinizi bildirim veya mail ile önceden öğrenebileceğiniz bu uygulama sayesinde OGS, KGS cezalarınızı veya MTV borçlarınızı tek dokunuşla görüntüleyebilirsiniz.

Aracınız ile ilgili tüm bilgiler artık cebinizde!

Bu uygulama araç bilgilerinizden, trafik cezalarınızın bilgisine kadar ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Aracınızla ilgili yaptığınız tüm ödemeleri takip edebileceğiniz Ceza Takipte: Trafik Sorgulama uygulaması, yaptığınız geçiş ihlalleri hakkında da bilgi verir.

Posta yolu ile iletilen trafik cezası bildirimlerini Ceza Takipte uygulaması, mobil platformda haftalar öncesinden iletir. Kullanıcılarına trafik cezalarına ilişkin bilgi alabilme işlevi sunan bu uygulama; cezayı hangi gün, saat kaçta veya nerede yediğinizi de öğrenmenizi sağlar.

Ceza Takipte: Trafik Sorgulama, sizin yerinize günlük ceza takibinizi yapar ve size anında bildirim gönderir. Bu sayede yüzde 25 indirimli sürenizi kaçırmadan cezalarınızı ödemiş olursunuz. Gerekli itirazları indirimli ödeme süresi henüz başlamadan da gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamada aracınız hakkındaki tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ceza Takipte: Trafik Sorgulama indir